GOLVLAMPA , Philips, 1900-talets slut.

4387401. GOLVLAMPA , Philips, 1900-talets slut.

Förkromad fot med svart läderklädd skaft.
Höjd 159 cm inkl skärm (medföljer).

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. På- och avstängningsknapp fungerar men med visst glapp.
I övrigt normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 152