KANADENSARE, glasfiber, samt 2 paddlar.

4387395. KANADENSARE, glasfiber, samt 2 paddlar.

Längd ca 516 cm
Bredd ca 81 cm.

Repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 516 cm
Bredd ca 81 cm.

Repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 746