LJUSSTAKE, delvis mässing, 1900-tal.

4387373. LJUSSTAKE, delvis mässing, 1900-tal.

Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 117