VÄGGHYLLOR, 18 delar, stringmodell, 1950-tal.

4387311. VÄGGHYLLOR, 18 delar, stringmodell, 1950-tal.

8 st gavlar
4 st hyllplan 78 x 20 cm
6 st hyllplan 78 x 30 cm.

Kraftigt slitage, repor, märken, maskstugna-renoverade. 2 st gavlar kortade.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st gavlar
4 st hyllplan 78 x 20 cm
6 st hyllplan 78 x 30 cm.

Antal besök: 444