PETER JAKOBY. Olja på duk, signerad.

4387158. PETER JAKOBY. Olja på duk, signerad.

Mått 50x60 cm (54x64,5 cm).

Bruksslitage. Märken på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 50x60 cm (54x64,5 cm).

Antal besök: 245