SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

4386971. SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Mått 81 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 81 x 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 410