STOL/VILSTOL, trä, Japan 1900-tal.

4386944. STOL/VILSTOL, trä, Japan 1900-tal.

2-delad, ihopfällbar. Dekormålat lackat sceneri på svart trä.
Höjd 59 cm ihopbyggd
Bredd ca 39 cm
Sitthöjd ca 25 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm ihopbyggd
Bredd ca 39 cm
Sitthöjd ca 25 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 217