VÄGLAMPA, skärm i orangelackad plåt, funkis, 1900-talets första hälft.

438686. VÄGLAMPA, skärm i orangelackad plåt, funkis, 1900-talets första hälft.

Djup från vägg ca 23 cm.

Slitage, bucklor, färgbortfall, något skadat fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djup från vägg ca 23 cm.

Antal besök: 559