OLGA SEMENOVA. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

4386867. OLGA SEMENOVA. LITOGRAFI, signerad samt numrerad.

43x30 cm inglasad
rammått 57x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olga Semenova (Född 1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x30 cm inglasad
rammått 57x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olga Semenova (Född 1953)

Antal besök: 220