STRINGHYLLA, 3 teakhyllor med gavlar, 1900-talets mitt.

438682. STRINGHYLLA, 3 teakhyllor med gavlar, 1900-talets mitt.

Hyllplanens längd 85 cm, gavlarnas höjd 87 cm.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 635