OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stadsvy med bro.

4386828. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stadsvy med bro.

Ramat mått 64 x 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramat mått 64 x 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 269