KALLE ANKAs JULBOK, 12 st, 1946-58.

438677. KALLE ANKAs JULBOK, 12 st, 1946-58.

Kalle Ankas julbok, 1946, 47, 48 samt 1949.
1950, 53, 54, 55, 57 samt 58.
1962, 63 samt 64.

Varierande slitage och skador. Veck. * Vissa med skador på rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950, 53, 54, 55, 57 samt 58.
1962, 63 samt 64.

Antal besök: 1 593