STEREOSKOP med bilder, H.C White Co. USA. Sekelskiftet 1800/1900.

438670. STEREOSKOP med bilder, H.C White Co. USA. Sekelskiftet 1800/1900.

Blandade bilder från London, Paris och Stockholm. Längd 32,5 cm.

Slitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Lagning.

Antal besök: 824