SKRIN, VAS samt SKED, silver, orientalisk, 1900-tal. Vikt 795 gram.

43865. SKRIN, VAS samt SKED, silver, orientalisk, 1900-tal. Vikt 795 gram.

Skrin med dekor av fåglar, längd 14 cm.
Vas, höjd ca 8 cm.
Sked, längd ca 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 8 cm.
Sked, längd ca 22 cm.

Slitage.

Antal besök: 988