KLÄDSKÅP för barn, 1900-talets mitt.

438645. KLÄDSKÅP för barn, 1900-talets mitt.

Längd 70 cm. Bredd 38 cm. Höjd 112 cm. Med lådor samt skåpdel.

Bruksslitage. Ojämna skåpsluckor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 509