ARMBAND, 18K vitguld, importstämplat.

4386440. ARMBAND, 18K vitguld, importstämplat.

Längd ca 19 cm.
Vikt 15,9 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19 cm.
Vikt 15,9 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 273