4386407. EN VIKTORIANSK EKBYRÅBAS.
Den sena viktorianska byråbasen med två lådor ovanför dubbla skåpdörrar som avslöjar en hylla, dekorerad med kornvridkolonner på varje sida och frukt till paneldörrarna, 92 cm höjd, 103 cm bredd, 56 cm djup.
Med märken och slitage, några splittringar upptill och skrap/repor.