STELLAN WIDHOLM. DANSANDE PAR.

4386394. STELLAN WIDHOLM. DANSANDE PAR.

Olja på pannå, signerad, ca 80x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 223