GEVÄR, slaglåsmekanism, 1800-tal.

4386381. GEVÄR, slaglåsmekanism, 1800-tal.

märkt H 1848,
längd 126 cm.

Laddstake saknas. Rost. Bruksslitage. Senare skruvkomplettering.

Gör en kostnadsfri värdering!

märkt H 1848,
längd 126 cm.

Antal besök: 442