AARON ROTHERHAM. SURREALISTISK INTERIÖR.

4386337. AARON ROTHERHAM. SURREALISTISK INTERIÖR.

signerad, akvarell förhöjd med vitt, inramad, 55cm x 74.5cm, total storlek 89cm x 106cm.

Några märken att rama in.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några märken att rama in.

Antal besök: 239