PARTI SILVER, 3 delar, Sockerskål, gräddkanna, sockerruska, Engelska stämplar, 1900-tal. Vikt 601 gram.

43863. PARTI SILVER, 3 delar, Sockerskål, gräddkanna, sockerruska, Engelska stämplar, 1900-tal. Vikt 601 gram.

Sockerskål samt gräddkanna Asprey, London. Sockerskålens längd inklusive hänklar 18,5, höjd 9,5 cm.
Sockerruska höjd ca 15 cm.

Slitage, bucklor. Sockerruskans lock kan ej stängas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockerruska höjd ca 15 cm.

Antal besök: 772