MÅNBORD, 18/1900-tal.

MÅNBORD, 18/1900-tal.
438627. MÅNBORD, 18/1900-tal.

2 delar, diameter ca 124 cm.

Skador, slitage, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!
438627. MÅNBORD, 18/1900-tal.

2 delar, diameter ca 124 cm.

Skador, slitage, lösa delar.

Antal besök: 706