TASTEVIN, PLUNTOR, PUNSCHMUGGAR, silver.

4386215. TASTEVIN, PLUNTOR, PUNSCHMUGGAR, silver.

Fickplunta i glas med beslag av sterlingsilver A & J Zimmerman Birmingham 1898.
Fickplunta sterlingsilver Birmingham 1919
4 punschmuggar, silver
Tastevin, låghaltigt silver, Mexiko, ifattad mynt.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 punschmuggar, silver

Slitage, bucklor.

Antal besök: 161