Fickplunta i glas med beslag av sterlingsilver A & J Zimmerman Birmingham 1898.
Fickplunta sterlingsilver Birmingham 1919
4 punschmuggar, silver
Tastevin, låghaltigt silver, Mexiko, ifattad mynt.
Slitage, bucklor.
4 punschmuggar, silver
Slitage, bucklor.