EN INDISK SNIDAD TERM.

EN INDISK SNIDAD TERM.
4386160. EN INDISK SNIDAD TERM.

1900-tal, av rullbladform, 79cm hög 13cm bred.

allmänna märken och slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 115