SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal.

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal.
4386123. SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal.

Längd 29 cm.
Pipans invändiga diameter 9 mm.

Slitage. Fungerande mekanism.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.

Slitage. Fungerande mekanism.

Antal besök: 1 855