Utdragbart matbord i ek, Danmark, 1960-tal.

4386066. Utdragbart matbord i ek, Danmark, 1960-tal.

Massiv ram, fanerad bordsskiva. På sidorna, monteringsplattor som ska dras ut, ca. 46 cm

cca. Höjd 74 cm x L 120 cm x B 85 cm.

Tecken på slitage, en fläck på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 223