SIDEBOARD, teak, 1950-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950-tal.
4386065. SIDEBOARD, teak, 1950-tal.

Längd 178 cm.
Djup 45 cm.
Höjd 83 cm.

Bruksslitage, märken, avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 178 cm.
Djup 45 cm.
Höjd 83 cm.

Bruksslitage, märken, avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 791