4386010. BERNARD BUFFET. Stilleben ”Före middagen”, litografiskt tryck.
Bernard Buffet, stilleben 'Before Dinner', litografiskt tryck, trycksignerad och daterad 1955. Motiv h.64 x 49 cm, inramade mått 79 x 63 cm.
Åldersrelaterad patina. Inte undersökt utan ram.