BERNARD BUFFET. Stilleben ”Före middagen”, litografiskt tryck.

4386010. BERNARD BUFFET. Stilleben ”Före middagen”, litografiskt tryck.

Bernard Buffet, stilleben 'Before Dinner', litografiskt tryck, trycksignerad och daterad 1955. Motiv h.64 x 49 cm, inramade mått 79 x 63 cm.

Åldersrelaterad patina. Inte undersökt utan ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 256