MATGRUPP. 4 delar, 1900-tal.

MATGRUPP. 4 delar, 1900-tal.
4385984. MATGRUPP. 4 delar, 1900-tal.

Bord, mått ca 90 x 79 cm, höjd ca 75 cm.
Stolar, 3 st, mått ca 45 x 42 cm, höjd ca 98 cm.

Bruksslitage, märken, hål i sits, fläckar samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 262