SOFFA, skinnklädd, DeCoro, 1900-talets senare hälft.

4385976. SOFFA, skinnklädd, DeCoro, 1900-talets senare hälft.

Längd 200, bredd 107, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 167