STEGPALL, Awab, 1900-tal.

STEGPALL, Awab, 1900-tal.
4385882. STEGPALL, Awab, 1900-tal.

Etikettmärkt. Höjd: 59 cm.

Slitage, märken, laminat något släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Höjd: 59 cm.

Antal besök: 260