SOFFBORD, runt, IKEA, 2000-tal.

4385794. SOFFBORD, runt, IKEA, 2000-tal.

Höjd 52 cm
Diameter ca 80 cm.

Klisterfläck på skiva
Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm
Diameter ca 80 cm.

Klisterfläck på skiva
Repor, märken.

Antal besök: 1 350