HERRARMBANDSUR, Tissot 1854, PR 50.

438570. HERRARMBANDSUR, Tissot 1854, PR 50.

Förgylld klocka samt armband.
Originalask medföljer.
Diameter 36.2 cm.

Mindre bruksslitage.Funktion vid kontroll,dock lämnas ej garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld klocka samt armband.
Originalask medföljer.
Diameter 36.2 cm.

Antal besök: 1 510