SPEGEL MED TEAKRAM, 1960-TAL.

SPEGEL MED TEAKRAM, 1960-TAL.
4385682. SPEGEL MED TEAKRAM, 1960-TAL.

Fröseke Nybro.
96x44 cm.

Mindre bruksslitage. Prickar i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fröseke Nybro.
96x44 cm.

Antal besök: 550