KULRAMAR, trä, 1900-tal.

KULRAMAR, trä, 1900-tal.
4385645. KULRAMAR, trä, 1900-tal.

Ca 48x38 cm samt 28x22 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Fuktaskada på den större. Delar saknas på den mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 48x38 cm samt 28x22 cm.

Antal besök: 195