BENGT FREDRIKSSON. OLJEMÅLNINGAR, TRE STYCKEN.

4385615. BENGT FREDRIKSSON. OLJEMÅLNINGAR, TRE STYCKEN.

Oljor på pannå, signerade och daterade 1972.
Bildmått: 16,5x20cm, 12x24cm och 17x24cm.
Rammått: 26x29,5cm, 21,5x33cm och 27x33cm.

Ramar med ytslitage.

Bengt Fredriksson (1932–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramar med ytslitage.

Bengt Fredriksson (1932–2020)

Antal besök: 452