SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
4385597. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Guldfärgad ram med skuren och skulpterad dekor av bla rocaille och rosor

Höjd: 80 cm
Bredd: 47 cm.

Mindre ytslitage, färgbortfall och märken, mindre lagning, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 80 cm
Bredd: 47 cm.

Antal besök: 186