OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad G Sigvard.

4385589. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA, på duk, signerad G Sigvard.

ramstorlek:
höjd 58 cm, bredd 76 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 58 cm, bredd 76 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 195