BRICKBORD, metall/sten, 1900/2000-tal.

4385532. BRICKBORD, metall/sten, 1900/2000-tal.

Höjd 44,5 cm
Diameter 52 cm.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44,5 cm
Diameter 52 cm.

Fläckar, repor.

Antal besök: 491