ÖLFLASKOR, Trelleborgs Bryggeri mm, tidigt 1900-tal, 4st.

4385522. ÖLFLASKOR, Trelleborgs Bryggeri mm, tidigt 1900-tal, 4st.

Höjd 21cm.

Bruks -/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21cm.

Bruks -/åldersslitage.

Antal besök: 139