OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4385498. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Landskap med hus, signerad.
32x41 cm
48x56 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap med hus, signerad.
32x41 cm
48x56 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 204