OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4385488. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Landskap, signerad A. Sandberg,
45x54 cm
61x70 cm.

mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54 cm
61x70 cm.

mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 238