ARMBANDSUR, guld, 18K, Schweiz.

4385217. ARMBANDSUR, guld, 18K, Schweiz.

Boettens mått exkl krona ca 23 mm.
Saknar armband.
Vikt ca 12,1 g.

Bruksslitage, urtavlan med märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar armband.
Vikt ca 12,1 g.

Antal besök: 270