MATKÄRL, koppar, orientalisk, hamrad och driven dekor.

4385211. MATKÄRL, koppar, orientalisk, hamrad och driven dekor.

Höjd ca 21 cm. Diameter 20 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 184