ASKFAT, sköldpaddsformad, mässing, 1900-tal.

4385172. ASKFAT, sköldpaddsformad, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 3,5 cm
Bredd ca 11 cm
Djup ca 8 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 3,5 cm
Bredd ca 11 cm
Djup ca 8 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 250