LAMPKUPOR, 2 stycken, glas.

LAMPKUPOR, 2 stycken, glas.
4385102. LAMPKUPOR, 2 stycken, glas.

För fotogenlampa, höjd ca 23-24 cm.
Diameter vid bottenring ca 8,5 cm respektive ca 10 cm.

Bruksskick, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, smärre nagg.

Antal besök: 231