Taklampa/industrilampa.

Taklampa/industrilampa.
4385010. Taklampa/industrilampa.

taklampa/industrilampa, metallkonstruktion,
Mått ca.: h 60 cm, diameter 57 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på ställen repor, gnidning och stöt/bucklor, partiell rost. Det finns ingen funktionell garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 145