STOL, Barock, 1700-tal.

STOL, Barock, 1700-tal.
4384991. STOL, Barock, 1700-tal.

Svarvade ben, skuren dekor. Pärlspikad läderklädsel, rygg - målad läder.

Höjd 121 cm
Sitthöjd 49 cm
Bredd 48 cm
Djup 43 cm.

Slitage, något ostabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 121 cm
Sitthöjd 49 cm
Bredd 48 cm
Djup 43 cm.

Slitage, något ostabil.

Antal besök: 328