Bemålat trä.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 78 cm.
Längd ca 58,5 cm+ 2 st klaffar ca 30 cm.
Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall.
Bemålat trä.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 78 cm.