KLAFFBORD.

KLAFFBORD.
4384965. KLAFFBORD.

Bemålat trä.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 78 cm.
Längd ca 58,5 cm+ 2 st klaffar ca 30 cm.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
4384965. KLAFFBORD.

Bemålat trä.
Höjd ca 74 cm.
Bredd ca 78 cm.

Antal besök: 219