STRINGHYLLA, 1950/60-tal.

STRINGHYLLA, 1950/60-tal.
438490. STRINGHYLLA, 1950/60-tal.

Hyllplan längd 78 cm. Gavlar höjd 77 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och slagmärken. Färgbortfall på gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 569